Odkryj harmonię z Himalaya Herbs

Ajurweda i Himalaya

od tysięcy lat

Pięć tysięcy lat temu w Indiach… Tak zaczyna się opowieść o Ajurwedzie – systemie leczniczym, który bywa nazywanym matką medycyny. I chociaż jego początki sięgają starożytności, leczenie i pielęgnacja zgodna z jego zasadami, do dziś jest powszechnie praktykowana w Indiach. A obecnie zwolenników i zwolenniczek ajurwedy przybywa na całym świecie.

Oni wszyscy – zapewne podobnie jak Ty – co chwilę słyszą o przełomowych technologiach w kosmetyce. Wielkie koncerny proponują kolejne rozwiązania, które mają zrewolucjonizować pielęgnację ciała. Ale nie poddali się zachętom i rzekomym odkryciom. Postanowili wrócić do korzeni. Skąd ten pomysł?

W czym tkwi sekret marki

Himalaya Herbals?

Odpowiedź jest bardzo prosta. Zbawienne działanie kosmetyków ajurwedyjskich (te najpopularniejsze w Polsce są marki Himalaya) to nie efekt żadnej magii. Indysjkie kostmetyki Himalaya bazują na pradawnych recepturach, oparte są na naturalnych olejach i masłach, wzbogaconych o składniki roślinne.

W końcu sekret hinduskich piękności brzmi: „nie wcieraj w ciało tego, czego nie mógłbyś zjeść”. Ale spokojnie – nie musisz biec do sklepu po kokosy, aby wyprodukować własne masło do ciała, ani ucierać mięty i indyjskiego kopru na pastę do zębów. To wszystko oferuje nasz sklep z kosmetykami ajurwedyjskimi.